Sonnen „veľmi presvedčený“ GSP sa vracia v roku 2020!

Sonnen „veľmi presvedčený“ GSP sa vracia v roku 2020!

Zatiaľ čo bývalý majster v oblasti zváračských váh UFC a stredná váha Georges St-Pierre je v súčasnosti v dôchodku zo športu zmiešaných bojových umení (MMA), stále existuje šanca, že fanúšikovia boja uvidia kanadskú súťaž v roku 2020.

To je podľa bývalého bojovníka UFC a súčasného analytika MMA Chaela Sonnena, ktorý sa domnieva, že St-Pierre vstúpi do Octagonu niekedy v priebehu nasledujúcich 12 mesiacov. Sonnen nevie, kedy a ako sa vráti St-Pierre, ale je stále presvedčený, že bývalý majster UFC sa vráti na ďalšiu súťaž.

“Na chvíľu na to neverím,” povedal Sonnen o odchode do dôchodku St Pierreom (pozri vyššie). „V skutočnosti je to naopak. Keď prichádzame do nového roka, som veľmi presvedčený, že sa v roku 2020 stretneme s Georgesom St-Pierrom. Jedinou otázkou je, kam ho uvidíme? “

St-Pierre (38) oficiálne  oznámil svoj odchod do dôchodku v športe minulý február  po tom, čo sa nenaplnil navrhovaný superfight so súčasným majstrom UFC v ľahkej váhe Khabib Nurmagomedov. Podľa St-Pierra, ktorý bol naposledy videný, keď na UFC 217 vyhral Michaela Bispinga, aby získal nesporný titul v strednej váhe, propagácia nemala záujem nechať ho vstúpiť a  vyniesť neporazený „orol“.

Aj keď nie je nič ukamenované, zdá sa, že St-Pierre vždy necháva otvorené dvere pre prípadný návrat. Aj keď by bolo skvelé vidieť ho, ako klesá na váhe, aby napadol likes Khabiba alebo dokonca Conora McGregora na 155 libier, na úrovni welterweight je veľa protivníkov, ktorí by mohli vzbudiť záujem St-Pierra. Jeden z nich je súčasným majstrom UFC v zváraní, Kamaru Usman, ktorý by si   po úspešnom obhájení svojho titulu proti Colby Covingtonovej minulý rok v decembri zamiloval šancu bojovať proti „Rush“ .

“Vieme, že je v telocvični,” povedal Sonnen o St-Pierrovi. „Videli sme tie obrázky. Jeho tréner vyšiel a hovoril o tom. Všetky tieto veci poznáme.

“Existuje niečo o tom, ako naraz narazil trochu potichu, keď sa Conor [McGregor] vrátil v rovnakom čase, keď je [Jorge] Masvidal teraz najväčšou hviezdou v športe, v rovnakom čase ako [Kamaru] Usman hľadá súpera a skutočný uchádzač č. 1, ktorým je Colby Covington, má teraz zlomenú čeľusť a vy máte titul v hodnote 155 libier, ktorý bude v apríli medzi sporom Tony a Khabib, “dodal.

“Zdá sa, že existuje veľa miest, kde by sa mohol naplniť veľký St-Pierre, a on náhodou zavrel ústa, keď sa všetky tieto kusy spájajú.”

Keď sa McGregor nastavil na vlastný návrat z Octagonu koncom tohto mesiaca na UFC 246, propagácia by pravdepodobne privítala GSP späť s otvorenou náručou v snahe urobiť z roku 2020  najproduktívnejší rok v histórii spoločnosti . Ale predtým sme boli touto cestou, len aby sme boli sklamaní neschopnosťou St-Pierre a UFC skutočne uzavrieť dohodu.

Fanúšikovia boja budú musieť počkať a uvidia, ako sa veci v prvej polovici roku 2020 otriasajú, než sa začnú spoliehať na veľký výnos z veľkej VSP.

Leave a Reply

Close Menu

join the family

Subscribe to our mailing list to get travel tips and specials.